تور استانبول

تور استانبول نمایشگاه پلاستیک - plast eurasia istanbul نمایشگاه پلاستیک اوراسیا ترکیه ، استانبول با گرایش محصولات پلاستیکی در تاریخ 7-10دسامبر 2016 درشهر استانبول ترکیه برگزار می گردد.

این نمایشگاه تخصصی با تمرکز بر بازار پلاستیک جهانی است. مهم ترین رویداد که نرخ گسترده ای از مشارکت، از غرفه داران حرفه ای، و همچنین بازدید توسط شرکت کنندگان است. این حقیقت که در رتبه های پلاستیکی در میان بخش های پرسرعت در بازار ترکیه و اوراسیا با گسترش تجاری آن ثابت می کند.

در نتیجه افزایش سودآوری بالقوه به پژوهش ها و نتایج از صنعت پلاستیک در سراسر جهان، با برنامه ریزی استراتژی های موثر برای کسب و کار و یافتن بهترین راه حل های پیچیده فناوری به شرکت های شرکت کننده ارائه شده است. تعداد واقعا زیادی از غرفه داران از ملیت های مختلف به ترویج محصولات و خدمات خود با بازدید کنندگان از محصولاتی که در اینجا نمایش داده ومحدوده ای از تجهیزات نوآورانه پلاستیک، مواد اولیه، و محصولات شیمیایی مرتبط، ابزار هیدرولیکی، قالب و تجهیزات پنوماتیک در این نمایشگاه صنعت پلاستیک می باشد.

تاریخ برگزاری نمایشگاه پلاستیک از 7 الی 10 دسامبر میباشد.

تور استانبول نمایشگاه گل - flower show turkey نمایشگاه گل ترکیه ، استانبول با گرایش محصولات کشاورزی و جنگلداری در تاریخ ۲۶-۲۹ نوامبر ۲۰۱۵ درشهر استانبول ترکیه برگزار می گردد.این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تخصصی گل در بخش کارخانه ای است که به یک پایگاه واقعی تجاری برای نمایندگان بخش های گیاهی و بخش های مرتبط برای برقراری ارتباط کسب و کار، به منظور تقویت ارتباطات کنونی و دسترسی به بازارهای جدید است.

علاوه بر این پس از نوآوری ها و تحولات ایجاد شده دراین بخش، برای افزایش پتانسیل صادرات تولید در کشور ایجاد خواهد شد و نقش مهمی در حضورشرکت های خارجی به بازار ترکیه دارد. نمایشگاه شامل :گیاهان داخل سالنی و فضای بازو زینتی، گیاهان مدیترانه ای، گیاهان زینتی فصلی، گیاهان تزئینی در گلدان، گل ونهال و بذر، خاک، سنگ و ، مواد بسته بندی، لوازم جانبی باغ ، ابزار، دکوراسیون، گیاهان باغ و باغچه ای ، محصولات مراقبت از مواد شیمیایی محافظ، مواد دکوراسیون، درختان مینیاتوری، کود و مواد شیمیایی، محوطه سازی و معماری باغ ، گلدان و سبد، گلخانه ها، مواد گلخانه ای مرتبط، گرمایش گلخانه ای ومواد تهویه ای، فن آوری آبیاری بارانی ، استخر های تزئینی می باشد.

زمان برگزاری نمایشگاه گل استانبول 24 الی 27 نوامبر می باشد.

تور استانبول نمایشگاه کاسپین تلکام  یکی از مهمترین رویداد صنایع مخابراتی و تکنولوژی IT کشور های روسیه،ترکیه،کشور های مشترک المنافع و کشور های حوزه دریای خزر و دریای سیاه و آسیای مرکزی میباشد.

نمایشگاه کاسپین تلکام و کنفرانس همراه با آن وزیران ارتباطات و شرکت های مخابراتی خصوصی و دولتی و مهندسین و کلیه دست اندرکاران این صنعت را دور هم گرد می آورد تا در زمینه مسائل مربوط به مدرن سازی،خصوصی سازی،مسائل مربوط به سرمایه گذاری و مجوز های مربوط به سرمایه گذاری در زمینه سازمان های تلکام و همچنین مشکلات مالی و حقوقی در بخش های IT و مخابرات تبادل نظر و اندیشه نمایند و از بروز ترین فن آوری های همدیگر بهره مند شوند.

نمایشگاه کاسپین تلکام اینترنت و اینترانت،شبکه های مخابراتی و کامپیوتری در آپریل 2016 در شهر استانبول برگزار می گردد.

جهت رزرو تور استانبول نمایشگاه کاسپین تلکام با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

تور استانبول -  نمایشگاه امنیت و توقف آتش استانبول در شهر استانبول ترکیه برگزار می گردد. این نمایشگاه اختصاص داده شده به آتشسوزی ها، اورژانس، امداد و نجات و بخش های جستجو می باشد.

این یک رویداد بزرگ است که کمک خواهد کرد به بحث در مورد مسائل مربوطه و آگاهی دادن به شرکت های بزرگ و گسترش افق خود به مشتریان جدید برای اهداف کسب و کارکه به طور حرفه ای به ایجاد یک پایگاه مشترک با فرصت بسیار عالی برای نمایش گذاشتن دامنه وسیعی از انواع متعددی از محصولات و خدمات که می تواند به مشتریان بالقوه ارائه گردد تا آنها مشتریان را شناسایی کرده و پیش بینی کنند روند مدرن و اتفاقاتی که در بازار است.

برند های برتر از آلارم، سیستم های هشدار دهنده، آژیر، آشکارسازها، پانل های کنترل، سیستم های کنترل آتش، موانع آتش، سیستم های آتش خاموش کن، تجهیزات آتش نشانی، توقف آتش، مواد مقاوم ، تجهیزات آتش نشانی، کنترل آتش و تجهیزات، سیستم خروج آتش، مواد خروج اضطراری، جهت گیری نشانه ای ، کابل مقاوم در برابر آتش و حرارت، تجهیزات آتش نشانی، آتش و حرارت درهای مقاوم و پانل، لباس مقاوم در برابر حرارت، تجهیزات مربوطه را شامل می شود.

تاریخ برگزاری نمایشگاه 29 سپتامبرالی 2 اکنبر 2016 میباشد.

آژانس مسیر سبز

تور استانبول

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور استانبول